+420 566 667 001 v pracovní dny 7:30 - 15:30
Měna:  

E-book Vsaďte na samozavlažování


Pořídili jste si svůj první samozavlažovák a netušíte k čemu jsou knoty, hladinoměr nebo přepadový otvor? Naštěstí je tu zahradnice Helen, která vás provede světem pěstování v Berberisech a postará se, abyste z našich truhlíků nevykvetli.

Co vám průvodce přinese 

  • Povýšíte se na profíka balkonového pěstování a konečně se nebudete cítit jako truhlík.
  • Pochopíte, jak samozavlažování funguje. 
  • Naučíte se sestavit a osázet svůj první samozavlažovák.
  • Zdokonalíte se v zalévání a hnojení.
  • Zorientujete se v různých typech nádob Berberis.
  • Inspirujete se v Berberis kuchařce s tipy na osázení od jara až do zimy. 

OBSAH

Úvod do samozavlažování
Jak to funguje
Proč jít do samozavlažování
Výhody a mýty
Jak sestavit a osázet samozavlažovací truhlík
Výběr nádoby pro pěstování
Berberis kuchařka - tipy na osázení 
Péče a hnojení

CHCI E-BOOK

DOSLOV A DÍKY

Do průvodce jsme dali všechny naše zkušenosti. Samozavlažováky vyrábíme na Vysočině už 29 let. Za tu dobu vzniklo několik generací nádob a 22 inovací. To nejlepší najdete v produktové řadě Urbalive.

Záleží nám na tom, aby se vám s našimi produkty pěstovalo co nejlépe. My jsme experti na výrobu a funkčnost, stále je však co vylepšovat. Proto do vývoje a testování zapojujeme designéry, zahradní experty i hobby pěstitele. S nimi také konzultujeme tipy na pěstování a péči o rostliny.

Děkujeme Miroslavě Paclové / Hortiservis, která vložila své know-how do kapitoly Berberis kuchařka. Za poskytnuté citace a proof-reading putuje dík našim IG zahradnickým ambasadorům ( @pakvitko, @petrazahradnici, @z_terasy, @sita_garden, @balkonovazahrada, @zahrada_by_hela,@balconyqueenprague, @jahodova_zahrada ). Grafiku a copy vyšlechtilo studio Butterflies & Hurricanes, které taky stojí za novou vizuální identitou Design solution for Urbalive by Plastia.


Galerie