+420 566 667 001 v pracovní dny 7:30 - 15:30
Měna:  

O nás

„Nejmodernější technologie korunované šikovností a entusiasmem našich kolegů, to jsou ingredience, ze kterých již od roku 1993 úspěšně roste PLASTIA. Právě spojení výroby a nečekaných pokrokových řešení přináší originální a neopakovatelný esprit. Skladbu portfolia samozavlažovacích nádob a dalších zahradnické potřeb pro exteriér i interiér stále rozvíjíme dle potřeb našich zákazníků, ale to hlavní zůstává: dokonalý design, kvalita a zaměření na perfektní funkčnost našich výrobků. Přesvědčte se sami.“

PROHLÉDNĚTE SI NÁŠ KATALOG

100% VÝROBY V NOVÉM VESELÍ

Veškeré naše produkty vyvíjíme i vyrábíme v České republice. Odtud je dodáváme do více než 56 zemí celého světa. 

Pracujeme zde společně s našimi sty zaměstnanci. Na jednom místě produkty vyvíjíme, testujeme, vyrábíme, skladujeme a expedujeme k zákazníkům. Každý den jsme přímo ve výrobě, a tak osobně dohlížíme na vývoj a kvalitu. Společně hledáme možnosti vylepšení a úspor energií, materiálů a dalších zdrojů s ohledem na dopady na životní prostředí.

22 INOVACÍ

Propojujeme design s funkcí a přinášíme ještě větší radost z pěstování a péče o přírodu kolem nás.

Středobodem úsilí celého týmu Plastie jste vy. Lidé, kteří s vášní ponoří ruce do hlíny a těší se z úrody voňavých bylinek, šťavnatých rajčat, záplavy barevných květů nebo zelené džungle v bytě. Neúnavně pracujeme na tom, aby se vám s našimi výrobky pěstovalo co nejlépe a se zaručeným úspěchem. Proto na vývoji spolupracujeme s pěstiteli, profesionálními zahradníky i floristy a záleží nám na každém detailu.
U pěstování naše pozornost nekončí. Zasazením prvního semínka se zelené oázy balkónů a zahrad zapojují do nekonečného přírodního cyklu. Přilétají PTÁCI A DROBNÝ HMYZ, kteří pomáhají zajistit v přírodě tolik potřebnou rovnováhu. Přikrmování a poskytování vody jim zase my pomáháme přežít. Věříme, že k pěstování doma patří i KOMPOSTOVÁNÍ všech rostlinných zbytků. Kompost se pak vrací k rostlinám v podobě kvalitního humusu a hnojení. Tento cyklus pomáhá naplňovat naše produktová řada Urbalive.

PROHLÉDNĚTE SI URBALIVE

0 % ODPADU

Veškerý odpad vzniklý při výrobě drtíme a znovu zpracováváme.

Vyrábíme v jedné z nejčistších oblastí Evropy - v půvabné a zároveň drsné Vysočině.    Z přírody žijeme, přináší nám radost a zveme si ji domů. Proto usilujeme o maximální UDRŽITELNOST během celého životního cyklu našich výrobků.

DESIGN VE SLUŽBÁCH PŘÍRODY

Naší prioritou je, aby vám výrobky sloužily co nejdéle. K tomu pomáhá promyšlený design a kvalitní zpracování. 

Nosné části nádob jsou zpevněné, jen tak pod něčím se nepoloží. Doplňky jsou modulární v rámci celých produktových řad. 
TESTUJEME, zlepšujeme a znovu testujeme. Funkčnost a bezpečnost je základní kámen našeho veškerého konání. Produkty vyvíjíme s ohledem na rostliny a vše živé, aby byly užitečné jak pro člověka, tak pro přírodu. Po každé sezóně je snadno rozeberete, vyčistíte a připravíte na další jaro. Pravidelná péče totiž prodlužuje výrobkům život.

PLAST VE SLUŽBÁCH PŘÍRODY

Plast využíváme pro výrobu produktů, u kterých je jeho použití nezastupitelné a nejoptimálnější. 

Pečlivě vážíme nejvýhodnější použití různých druhů plastů. Pokud můžeme, kombinujeme plast s přírodními materiály. Vnitřní díly a výrobky, které nejsou tolik vystaveny povětrnostním vlivům a slunečnímu záření, vyrábíme co nejvíce z plastu recyklovaného. Slunce je pro plast vážným nepřítelem, proto jsou vnější stěny nádob ze vstupniho materiálu. Pečlivě zkoumáme sortiment. Vyrábíme jen věci, které dávají SMYSL. Druhy materiálů jsou jasně označené symboly. Díky tomu snadno pozná výrobek vytřídit poté, co doslouží. Recyklaci vám usnadni i snadné rozebrání částí z různých materiálů. Ve výrobě nepřijde žádný kousek plastu nazmar. Výrobní odpad rozdrtíme a znovu zpracujeme. Jdeme rozvážnými kroky po cestě cirkulární ekonomiky.

NIKDY NEKONČÍCÍ ÚSILÍ

Každý splněný úkol přináší nové výzvy, jak dělat naši práci lépe a udržitelně. 

Věříme v silná lokální partnerství, dodavatele si pečlivě vybíráme a preferujeme ty z ČR. Minimalizujeme odpady, kompostování je naší vášní i součástí firemní kultury. Eliminujeme nadbytečné obalové materiály a hledáme cesty pro jejich sekundární využití. Třidíme. Spotřebu energii tlačíme dolů třeba tím, že veškeré odpadní teplo vznikající při výrobě slouží k vytápění hal. 
BUDOUCNOST vidíme v mladých. Učíme děti starat se o přírodu a rozumět přírodním principům.

Potřebujete-li poradit nebo se inspirovat, sledujte tipy a nápady na radostné pěstování na  našem FacebookuInstagramu a blogu.