+420 566 667 001 v pracovní dny 7:30 - 15:30
Měna:  

Způsoby doručení

Zboží je možné si osobně vyzvednout na provozovně PLASTIA s.r.o., Žďárská 313, 592 14 Nové Veselí (v pracovní dny 6-14.30h – budeme Vás dopředu informovat, až bude zboží připraveno k převzetí), nebo Vám bude doručováno smluvním dopravcem PLASTIA s.r.o. (PPL, DPD, Toptrans a Dachser).

PLASTIA s.r.o. za kupujícího ze smluvních dopravců vybere nejlepšího možného, a to s ohledem na druh zboží (množství, velikost, hmotnost, apod.), které kupující objednal/a. Kupující má možnost uvést do poznámky jím preferovaného dopravce. Jeho přání o výběru dopravce však nemusí být ze strany PLASTIA s.r.o. akceptováno.

Cena dopravy
Doručení na adresu ČR ..................................... 125,-Kč včetně DPH nebo 5,- Eur
Doručení na adresu v SR  .................................. 400,-Kč včetně DPH nebo 16,- Eur

Doručení na adresu do kontinentálních destinací EU a (mimo ČR a SR) ...... standardně 685,-Kč včetně DPH nebo 28,- Eur.


Tyto náklady však nemohou být, s ohledem na počet zemí světa, stanoveny předem, tedy mohou být dodatečně účtovány i nad tuto částku.
V takovém případě si PLASTIA s.r.o. může vyžádat od kupujícího souhlas s cenou dopravy, a pokud tento souhlas bez zbytečného odkladu neobdrží, je kterákoli smluvní strana oprávněna od kupní smlouvy odstoupit 

 
Při odběru od 2.000,- Kč s DPH ................................. ZDARMA pro ČR
Při odběru od 100,- € nebo 2.500,-Kč s DPH.............. ZDARMA pro SK

Při odběru od 400,- Eur nebo 10.000,- Kč s DPH....... ZDARMA pro jiné kontinentální destinace EU.


Platba na dobírku je možná pouze při doručování na adresu v ČR a v měně Kč. Při platbě na dobírku účtujeme poplatek 32,-Kč včetně DPH v ČR.

Při doručení zboží do ostrovních destinací EU (Irsko, Kypr a Malta) a na jinou adresu než ve státech EU, se z objednávky stává tzv. „nezávazná poptávka“. V takovém případě bude kupující kontaktován pracovníkem obchodního oddělení Plastia s.r.o. a budou mu sděleny individuální dodací podmínky, či jiné možnosti, jak lze poptávané zboží získat.