Nahlásit chybu
+420 566 667 001 v pracovní dny 7:30 - 15:30
Měna:  

Způsoby doručení

 

Zboží je možné si osobně vyzvednout na provozovně PLASTIA s.r.o., Žďárská 313, 592 14 Nové Veselí (v pracovní dny 8-15h), nebo Vám bude doručováno smluvním dopravcem PLASTIA s.r.o. (PPL, Toptrans, Geis, DPD a Dachser).

 

PLASTIA s.r.o. za kupujícího ze smluvních dopravců vybere nejlepšího možného, a to s ohledem na druh zboží (množství, velikost, hmotnost, apod.), které kupující objednal/a. Kupující má možnost uvést do poznámky jím preferovaného dopravce. Jeho přání o výběru dopravce však nemusí být ze strany PLASTIA s.r.o. akceptováno.

 

Cena dopravy

Doručení na adresu ČR ..................................... 119,-Kč včetně DPH nebo 5,- Eur

Doručení na adresu v SR  ................................. 380,-Kč včetně DPH nebo 15,- Eur

Doručení na adresu mimo ČR a SR ................... standardně 650,-Kč včetně DPH nebo 25,- Eur

Tyto náklady však nemohou být, s ohledem na počet zemí světa, stanoveny předem, tedy mohou být dodatečně účtovány i nad tuto částku.

V takovém případě si PLASTIA s.r.o. může vyžádat od kupujícího souhlas s cenou dopravy, a pokud tento souhlas bez zbytečného odkladu neobdrží, je kterákoli smluvní strana oprávněna od kupní smlouvy odstoupit 

 

Při odběru od 2.000,- Kč s DPH......................... ZDARMA pro ČR

Při odběru od 100,- € nebo 2.500,-Kč s DPH...... ZDARMA pro SK

Při odběru od 200,- € nebo 5.000,-Kč s DPH...... ZDARMA pro jiné země světa

 

Platba na dobírku je možná pouze při doručování na adresu v ČR a v měně Kč. Při platbě na dobírku účtujeme poplatek 30,-Kč včetně DPH v ČR.