+420 566 667 001 v pracovní dny 7:30 - 15:30
Měna:  

Zahrádkářský jarmark 2020 - odložen


Během dubna a května  2020 jsme pro vás měli otevřít již devatenáctý ročník Zahrádkářského jarmarku v sídle firmy v Novém Veselí. Současná složitá situace v naší zemi však odsouvá určení přesného termínu konání jarmarku na neurčito. Všichni chápeme, že teď má náš národ zcela jiné priority.

Nicméně výroba potřeb pro domácnost a zahradu ve společnosti Plastia stále pokračuje, i když v redukované formě. Hlavním omezením je především velké množství řadových ale často i klíčových zaměstnanců, kteří nemohou pracovat, protože se doma starají o své děti.

I přes těžké časy se však daří udržet funkční e-shop. Zde je jedna drobná úprava – přijímáme pouze online platbu (kartou nebo převodem), platby na dobírku jsou omezeny. Cílem je zajistit bezpečí našich dopravců. 

„V současné chvíli se všichni snažíme zvládnout nelehkou situaci. Prioritou je zdraví našich zaměstnanců, kteří nám pomáhají zasadit radost u vás doma. Díky nastavené firemní kultuře je to možné i v této chvíli,“ řekla Martina Kmentová, personální manažerka společnosti Plastia. Myšlenku rovnováhy mezi osobním a pracovním tady berou vážně.

Nový termín jarmarku vyhlásíme, jakmile to bude možné, pro více informací sledujte náš web nebo Facebook.Galerie