+420 566 667 001 v pracovní dny 7:30 - 15:30
Měna:  

Zahrádkářský jarmark 2020


Vláda postupně uvolňuje svá nařízení související s pandemií COVID-19. To je důvod, proč bude v úterý 14. dubna možné otevřít Jarní zahrádkářský jarmark v Novém Veselí. Zájemci si tu mohou nakoupit nejen samozavlažovací a běžné květináče i truhlíky, ale také květiny, byliny, semena a hnojiva. Tento venkovní prodej zajišťuje ve svém sídle společnost Plastia, česká rodinná firma vyrábějící potřeby pro domov i zahradu.

BEZPEČNOST NA PRVNÍM MÍSTĚ

Organizátoři počítají s dodržováním bezpečnostních opatření. Budou dbát na to, aby všichni nosili roušky a počet zákazníků v prodejním stanu nepřesahoval šest osob. Na místě také bude k dispozici dezinfekce. „Jarní zahrádkářský jarmark pořádáme už podevatenácté, vždy se těšil veliké oblibě. Lidé se na něj sjížděli z dalekého okolí,“ řekla Lenka Novotná, jednatelka společnosti Plastia. „Věříme, že i v této těžké době, jarmark zákazníci uvítají. Určitě je bezpečnější i příjemnější nakoupit truhlíky přímo od výrobce a venku než v uzavřených halách,“ dodala Novotná.

PROVOZNÍ DOBA

Letos až do 12.6.2020 vždy od pondělí do soboty, s výjimkou státních svátků, zde může vybírat z nabídky květináčů, truhlíků a dalších potřeb pro zahradu i domov za výhodnější ceny než v běžné distribuci. Provozní doba jarmarku je v pracovních dnech od 9.00 do 17.30 hodin a v sobotu od 8.00 do 11.30 hodin. Zavřeno máme v době květnových státních svátků 1.5., 8.5.

ZÁVĚSNÝ BERBERIS 

Novinkou letošní sezóny, kterou Plastia nabízí a bude možné ji na jarmarku zakoupit, je například závěsný samozavlažovací květináč BERBERIS. Jeho podobu má na svědomí dvojice mladých českých designérů ze studia WRKS a vznikla ve spolupráci s profesionálními zahradníky. Zákazníci si mohou vybrat z pěti barevných variant – modré s bílou, terakoty s béžovou, bílé se zelenou a šedé se zelenou nebo béžovou – a dvou velikostí nádoby, s průměrem 26 nebo 30 cm. Odnímatelný závěsný pásek v šedé barvě umožní závěs o výšce 90 cm. V rodině BERBERIS najdete kromě této novinky také menší i velkoobjemové samozavlažovací truhlíky, které se pyšní řadou vychytávek. 

 

 Galerie