+420 566 667 001 v pracovní dny 7:30 - 15:30
Měna:  

Průvodce vánočními dárky z Plastie


1. Pro všechny, kteří třídí odpad

Malý krok pro lidstvo, velký krok pro přírodu. Každý, kdo třídí odpad (papír, plast, sklo, kov) určitě ocení, že může třídit i odpad, který vznikne během vaření přímo v kuchyni. Ačkoliv se to nezdá, je ho opravdu hodně. A právě pro tyto případy tady máme nádobu na bioodpad, která bude fungovat jako skvělý pomocník, ale také jako designový doplněk do kuchyně. Díky praktické rukojeti je možné bioodpad kdykoliv odnést do kompostu či hnědé popelnice, která je ve velkých městech na každém rohu.

2. Pro ty, co žijí zdravě

Sada na pěstování microgreens je skvělým dárkem pro všechny, co žijí zdravě. Díky této sadě si můžete vypěstovat čerstvé klíčky přímo v kuchyni. Microgreens se v poslední době těší čím dál tím větší oblibě a není se čemu divit. Tyto malé výhonky jsou plné živin, vitamínů (A, B, C, E, K) a minerálů (vápník, hořčík, draslík, železo a selen) a do jídelníčku se prostě hodí. Jejich pěstování je navíc velmi jednoduché a zvládne ho i úplný začátečník.

3. Pro malé i velké pozorovatele

Neexistuje nic hezčího a zábavnějšího, než pozorování ptáčků za oknem s malými a zvědavými pozorovateli. Nachystejte do ptačího krmítka lojové koule, zrníčka a další dobroty a sledujte, kdo si oblíbí právě to vaše. Nejčastěji se v krmítkách můžete setkat se sýkorkami, brhlíky lesními, strakapoudy velkými či pěnkavami obecnými. Jako poděkování za plná bříška uslyšíte nádherný zpěv těchto malých tvorů.

Na začátku ledna bude probíhat Ptačí hodinka, takže pokud se chcete zapojit, krmítko pod vánočním stromečkem je tím nejlepším začátkem, jak být součástí této velké akce.

4. Pro milovníky pokojovek

Interiérové květináče Tolita se hodí do každé domácnosti. Jejich stylový vzhled umocňují jednoduché linie, díky čemuž dokonale vynikne krása každé pokojové rostliny. Tyto květináče můžete zakoupit v 5 barevných variantách - růžové, slonové kosti, zelené, taupe a šedé z recyklátu.

5. Pro nadšence kompostování

Jako poslední tip na dárek jsme si pro vás připravili Bokashi kompostér, který je mezi našimi zákazníky velmi oblíbený. Stejně jako nádoba na bioodpad se tato věcička hodí na zpracování organických zbytků v kuchyni (odřezky ovoce a zeleniny, kávová sedlina, čajové lístky). Zatímco nádoba na bioodpad je ideální pro začátečníky, Bokashi už si zaslouží o něco zkušenější majitele - díky principu anaerobní fermentace, tedy kvašení bez přístupu vzduchu, získáte Bokashi hmotu a čaj, který je tím nejlepším přírodním hnojivem.Nenarazili jste na ten správný dárek? Nechte je, ať si vyberou vánoční dárek sami, a nebo je překvapte dárkovým poukazem a nezapomeňte přidat osobní vzkaz člověku, kterého obdarováváte.Galerie