Set Tolita s konvičkou - chytrý mix pro každou pokojovku
Tento set je ideální volbou pro každého, kdo pěstuje různé druhy rostlin a chce jim dopřát prostředí na míru. Kombinuje tři typy květináčů Tolita – každý se hodí pro jiný druh rostliny: orchideje, sukulenty, i vlhkomilné pokojovky. Navíc obsahuje elegantní konvičku Gradient, která doplňuje set funkčně i vizuálně.
Všechny květináče vynikají minimalistickým designem, který navrhlo české studio WRKS. Nádoby využívají chytré principy pěstování – knotové samozavlažování, větrání substrátu nebo klasické pěstování s podmiskou. V jednom setu tak získáte univerzální řešení pro různé typy rostlin.
Co set obsahuje a jak vám pomůže:
- Tolita Air o 19
Ideální pro vlhkomilné rostliny nebo ty, které vyžadují dobré okysličení kořenů – např. peperomie, kalatee nebo pilea. Systém Air zajišťuje přívod vzduchu ke kořenům.
- Tolita samozavlažovací o 19
Univerzální květináč s knotovým zavlažováním. Skvěle funguje pro běžné pokojové rostliny, jako jsou šplhavnice, dracény nebo fíkusy.
- Tolita s podmiskou o 16
Klasický květináč bez samozavlažování, vhodný např. pro sukulenty, kaktusy nebo orchideje, kde si přejete mít plnou kontrolu nad zálivkou.
- Konvička Gradient 1,4 l – slonová kost
Lehká a přesná konvička pro zalévání i doplňování vody do samozavlažovacích květináčů. Praktická do každé domácnosti.
Pro koho je tento set vhodný:
- Pro ty, kdo mají doma více druhů rostlin s různými nároky
- Pro pěstitele, kteří chtějí kombinovat styl, funkčnost i udržitelnost
- Pro každého, kdo hledá chytrý a univerzální dárek pro milovníky zeleně
Doporučujeme přečíst: Článek o květináčích Tolita a Air
Podívejte se také na video Jak na pokojovky


















