+420 566 667 001 v pracovní dny 7:30 - 15:30
Měna:  

Zahrádkářský jarmark 2022 pouze on-line


Milí příznivci pěstování, v letošním roce jsme se rozhodli nepořádat tradiční Zahrádkářský jarmark ve výrobním areálu Plastie. V obvyklém termínu konání akce vám nabízíme zvýhodněné podmínky pro nákup na našem eshopu. 

Ať už sníte o vermikompostéru nebo chcete rozmnožit vaši sbírku samozavlažovacích květináčů a truhlíků, teď je ten správný čas nakoupit u nás na eshopu.  S kódem JARMARK2022 dostanete 20 % slevu na celý sortiment při nákupu nad 1000 Kč.  
Nakupovat za zvýhodněné ceny tak můžete v teple domova. 
 

Podmínky:  Slevový kód platí pouze pro nákupy realizované od 1.4. – 30.4.2022. Sleva platí pouze na objednávky nad 1000 Kč s dodací adresou v ČR, není možné ji sčítat ani kombinovat s jinými akčními nabídkami a nevztahuje se na dopravné a nákup dárkových poukazů.

CO JE U NÁS NOVÉHO

Vybíráme pro vás to nejlepší z novinek sezóny 2022. Naše kompostovací rodinka se rozrostla o 2 nové členy: bytový vermikompostér, který ubytujete i v té nejmenší kuchyni a Bokashi kompostér, když si na žížaly netroufáte. Samozavlažování funguje i v domácí zelené džungli, o tom vás přesvědčí květináče z interiérové řady Urbalive, pokojovky a bylinky si je zamilují. Pěstební poklop oceníte při rychlení jarní zeleniny nebo vám naopak prodlouží sezónu pěstování až do podzimu.
 


Galerie