+420 566 667 001 v pracovní dny 7:30 - 15:30
Měna:  

Zahrádkářský jarmark 2021 se blíží


Jistě už všichni netrpělivě čekáte na otevření Zahrádkářského jarmarku, který pro vás v Plastii v Novém Veselí tradičně pořádáme. Letos chystáme už dvacátý ročník. 

Bohužel současná složitá situace v naší zemi stále neumožňuje určit přesný termín konání. Už teď je jasné, že 6. 4. 2021, jak jsme původně plánovali, neotevřeme. 

Podle posledních zpráv nám svítá naděje, že se omezení se začnou v následujícím týdnu postupně uvolňovat. Odhadujeme, že bychom v pondělí 12. 4. 2021 mohli bezpečně otevřít brány areálu Plastie pro veřejnost a Zahrádkářský jarmark 2021 zahájit. Čekáme však na výsledné rozhodnutí vlády, jakmile bude vše potvrzeno dozvíte se podrobné informace zde na webu i na sociálních sítích Plastie.

„Pěstování a sázení je jedna z mála radostí, která nám v této nelehké době zůstala. Naše květináče a truhlíky pečlivě vyvíjíme a vyrábíme tak, aby vám tito pomocníci dlouho sloužili, a vy jste si mohli vychutnat radost s celou rodinou,“ řekla Lenka Novotná, jednatelka společnosti Plastia. 

Novinkou letošní sezóny, kterou Plastia nabízí a bude možné ji na jarmarku zakoupit, je například samozavlažovací velkoobjemová nádoba BERBERIS. Její podobu ji vtiskla opět dvojice českých designérů ze studia WRKS. Nádoba pojme až 60 l substrátu. Skvěle se v ní daří keřovým i stromkovým růžím, hortenziím ale také menším ovocným či okrasným stromkům. Díky samozavlažovacímu systému je možné zalévat až třikrát méně než běžně. Můžete vybírat ze čtyř barevných variant – terakoty s béžovou, bílé se zelenou a šedé se zelenou nebo taupe. V rodině BERBERIS najdete kromě této novinky také

Aktuální informace o Zahrádkářském jarmarku 2021 najdete na našem webu, Facebooku a Instagramu.Galerie