+420 566 667 001 v pracovní dny 7:30 - 15:30
Měna:  

Zahrádkářský jarmark 2021

Je to tady, sezóna pěstování nám neuteče

Uvolnění vládních opatřeníl souvisejících s pandemií COVID-19 nám umožnilo v pondělí 12. 4. 2021 otevřít brány Zahrádkářského jarmarku 2021. Zájemci si tu mohou nakoupit nejen samozavlažovací a běžné květináče i truhlíky, ale také sazenice zeleniny, bylin a květin od místních zahradníků. Prodej probíhá ve  venkovních prostorách ve firemní areálu Plastie v Novém Veselí.

„Pěstování a sázení je jedna z mála radostí, která nám v této nelehké době zůstala. Naše květináče a truhlíky pečlivě vyvíjíme a vyrábíme tak, aby vám tito pomocníci dlouho sloužili, a vy jste si mohli vychutnat radost s celou rodinou,“ řekla Lenka Novotná, jednatelka společnosti Plastia.

PROVOZNÍ DOBA

Stejně jako v předchozích letech máme pro veřejnost otevřeno v pracovní dny od 9.00 do 17.30 hodin, o sobotách od 8.00 do 11.30, na státní svátky 1.5. a 8.5. 2021 bude zavřeno. Dbáme na vaši bezpečnost a počítáme s dodržováním veškerých opatření. „Věříme, že stejně jako v předchozích letech zákazníci jarmark opět uvítají. Určitě je bezpečnější i příjemnější nakoupit truhlíky přímo od výrobce a venku než v uzavřených halách,“ dodala Novotná.

BERBERIS 55 - NOVINKA SEZÓNY 2021

Novinkou letošní sezóny, kterou Plastia nabízí a bude možné ji na jarmarku zakoupit, je například samozavlažovací velkoobjemová nádoba BERBERIS.

Její podobu ji vtiskla opět dvojice českých designérů ze studia WRKS. Nádoba pojme až 60 l substrátu. Skvěle se v ní daří keřovým i stromkovým růžím, hortenziím ale také menším ovocným či okrasným stromkům. Díky samozavlažovacímu systému je možné zalévat až třikrát méně než běžně. Můžete vybírat ze čtyř barevných variant – terakoty s béžovou, bílé se zelenou a šedé se zelenou nebo taupe. V rodině BERBERIS najdete kromě této novinky také

Aktuální informace o Zahrádkářském jarmarku 2021 najdete na našem webu, Facebooku a Instagramu.

Těšíme se na vaši návstěvu.Galerie