+420 566 667 001 v pracovní dny 7:30 - 15:30
Měna:  

Pěstuji ať nezezelenám

 
Každý nový den je potenciálním semínkem, ze kterého vyroste radost
 

VÁHÁTE, JESTLI ZASEJETE?

Milí zahradníci, začátečníci i vy ostřílení pěstitelé neváhejte a udělejte si letos z pěstování prioritu a radost. Zasejte vše, co máte. Věnujte pěstování jídla maximum prostoru na svých parapetech, balkonech a zahradách. Věřte, že i v obyčejném truhlíku nebo na miniaturní předzahrádce vypěstujete spoustu zdravé zeleniny a ovoce.

KOMU SE NELENÍ, TOMU SE ZELENÍ

V této době totiž dává pěstování vlastního jídla větší smysl než kdy jindy.  Víme, že to teď mnozí z vás nemají snadné a některé dny jsou mnohem těžší než jiné. Negativní myšlenky se vkrádají do hlavy každému z nás a vypořádat se s nimi nebývá lehké. Proto je tady pěstování, které nás může zachránit, abychom z toho všeho nezezelenali. I v zoufalých dnech nás naplňuje nadějí. Každý den je potenciálním semínkem, ze kterého můžeme vypěstovat něco krásného.  

JSME V TOM S VÁMI

Snažíme se dělat všechno proto, aby se přírodě dařilo i u vás doma. Potřebujete-li poradit nebo se inspirovat, sledujte tipy a nápady na snadné pěstování a zahradnické práce na  našem FacebookuInstagramu a blogu. Máte-li soutěživého ducha a rádi sdílíte vaši radost z pěstování, zapojte se na Instagramu do naší nové zahradnické výzvy #pestujiatnezezelenam. 

JAK SE ZAPOJIT Soutěž probíhá na Instagramu. Zapojíte se sdílením fotky z vašeho pěstování na okenním parapetu, na balkoně, na terase, na vlastní nebo komunitní zahradě nebo kdekoliv jinde. Fotku z zeleniny, ovoce, bylinek nebo jedlých květů nasdílejte na svůj veřejný IG profil, v komentáři použijte hastag #pestujiatnezezelenam a označte profil @urbalivebyplastia Naše výzva je primárně o pěstování jídla, ale můžete se s námi podělit i o vaši radost z vypěstovaných květin.

Sledujte naše IG stories, kde budeme fotky pravidelně zveřejňovat. 

O CO SE HRAJE Na konci každého měsíce vybereme jednoho jednoho výherce, kterého oceníme sadou výrobků na pěstování: truhlík Berberis 60 cm, Pěstební set a konvička Max. Výzva poběží do konce června. První oceněné vyhlásím 1. 5. 2020, poslední 1. 7. 2020.

Také prosím nezapomeňte dát „like“, komentovat nebo sledovat ostatní nadšené zahradníky, kteří se do výzvy zapojí. Chtěli bychom, aby hashtag #pestujiatnezezelenam byl hlavně o sdílené radosti z pěstování.

(Tato výzva není nijak podporována ani spojena s Instagramem)Galerie