+420 566 667 001 v pracovní dny 7:30 - 15:30
Měna:  

Mami, díky, že jsi

Slavíme týden matek a dcer, protože naše mámy jsou skvělé a zaslouží si víc než jeden den v roce


Pošlete své mámě pohlednici, vyhrajte pro ni a pro sebe rozkvetlou oázu v truhlíku Berberis nebo ji obdarujte originální samolepkou. Druhá květnová neděle 13.5. je už za dveřmi.

Pohlednice, kterou na stánku nekoupíte

Pošlete své mámě pohlednici plnou barevných květů. Vytvořila ji speciálně pro vás Petruccya, naše oblíbená ilustrátorka. Její ilustrace plné barev a emocí nás baví, proto jsme ji také přizvali ke spolupráci na obalovém designu Moduloo, čerstvé novince Plastia. 

Pohlednici si stáhněte ZDE

Vytiskněte ji a přiložte s osobním vzkazem ke květině nebo dárku pro vaši maminku. A pokud bydlí daleko, pošlete pohlednici jednoduše poštou. Radost udělá zaručeně pokaždé, když se rozhodnete říct: „Mami, díky, že jsi."

Rozkvetlá oáza v Berberisu

Zapojte se do soutěže „Mami, díky, že jsi", která bude probíhat na facebooku Plastia CZ od 3.5.2018 do 10.5.2018. Chceme vám udělat hned dvojitou radost, a proto jsme připravili ceny pro mámu i pro dceru. 

Jak se zapojit?

Stačí, když nám do komentářů k soutěžnímu statusu napíšete, CO VAŠI MÁMU NEJVÍC DOJÍMÁ A ČEHO SI NA NÍ NEJVÍC CENÍTE.

O co se hraje?

Z příběhů v komentářích vybereme 4 výherce. 

1. cena - dva osázené truhlíky Berberis, které pro vás s láskou osadí květinový ateliér Green Decor, Praha 

2. cena -  dva osázené truhlíky Berberis, které pro vás s láskou osadí květinový ateliér Simply Flowers​, Brno
Upozorňujeme, že osázené truhlíky lze vyzvednout v květinových ateliérech pouze OSOBNĚ.

3 - 4. cena - dva truhlíky Berberis (výhru vám pošleme poštou)

Soutěž ukončíme ve středu 9.5.2018 o půlnoci.
Do výběru zařadíme pouze komentáře pod soutěžním statusem na facebooku Plastia CZ. Vítěze vyhlásíme ve čtvrtek 10.5.2018 na Facebooku a výherce kontaktujeme zprávou přes Messenger.

Květina a samolepka pro báječnou mámu

Rozdáváme samolepky pro báječné mámy, mamky a maminky. Chystáte se udělat vaší mámě radost květinou? V květinovém ateliéru Green Decor a Simply Flowers vás obdarují originální samolepkou z limitované edice Mami díky, a to ke každé květině, kterou si k nim přijdete pořídit od pátku 11.5. do soboty 12.5. 2018.

Partneři soutěže

Green Decor, Praha - květinářství, které před pěti lety založily dvě kamarádky z vejšky, podporuje české pěstitele a dováží květiny z fair-traide farem. V sezóně pěstují svoje vlastní kvítí a bylinky na Květinové farmě v Dolních Měcholupech u Prahy.

Simply Flowers, Brno - zakázkový květinový ateliér, který vznikl díky nakažlivé vášni majitelky Petry Zendulkové pro květiny a floristické řemeslo. V trendových a vkusných kyticích a dekoracích se odráží jednoduchost, přirozená krása květin a smysl pro detail.

Pettrucya - miluje barvy a úsměvy těch, kteří mají rádi její originální ilustrace. Petruccya Petra Bartoňková je žena mnoha profesí, ilustruje, maluje, navrhuje interiéry, ale taky vytváří design své vlastní módní značky PURA VIDA a mnohem víc. Její barevný svět si nás navždy získal.

 

 Galerie