+420 566 667 001 v pracovní dny 7:30 - 15:30
Měna:  

Chytrý klip na roušku

Kdykoliv po ruce, minimální zátěž pro životní prostředí a individuální výběr materiálu roušky.


Roušky budou ještě na dlouhou dobu součástí našeho každodenního života. Pro ty, kteří dávají přednost českým výrobkům a trvalejšímu řešení před jednorázovým, připravila společnost Plastia sídlící v Novém Veselí na Vysočině chytrý klip. Do něj můžete jednoduše vložit nano textilii, bavlněnou látku nebo obyčejný papírový kapesník a rouška je na světě. Rychle a levně.

„Klip na roušku vznikl z potřeby nezávislosti na oficiálních dodávkách těchto ochranných pomůcek. Zadání jsme formulovali v době, kdy byla cena za jednorázovou roušku vyšponovaná na 30 Kč. To pro nás bylo nepřijatelné. Hledali jsme rychlé a chytré řešení s využitím interních výrobních kapacit. Proto jsme do vývoje zapojili naše ověřené designéry ze studia WRKS, se kterými spolupracujeme na produktové řadě Urbalive. S výsledkem jsme spokojení. Klip přispívá k naší soběstačnosti, je udržitelný a cenově dostupný pro zákazníky,“ sdělila Lenka Novotná, designová manažerka a jednatelka společnosti Plastia.

Chytrý klip je vyrobený z kvalitního plastu a jeho podoba pochází z dílny mladých českých designérů ze studia WRKS. Balení dvou chytrých klipů je doplněné netkanou  textilií a gumičkami. K dostání je na e-shopu Plastia za cenu 49 Kč.

Výhody CHYTRÉHO KLIPU

  • vyrobený v Čechách
  • malá zátěž pro životní prostředí – na rozdíl od jednorázových roušek produkujete žádný, nebo recyklovatelný odpad
  • každý den může být vaše rouška jiná – slaďte bavlněnou látku uzavřenou do klipu se svým outfitem
  • kdykoliv po ruce
  • minimální rozměry – klipy se vejdou i do peněženky a papírový kapesník není problém 


Galerie